Последна актуализация: 11/10/2016

Населено място Училище Клас Учител Деца
Благоевград
Гоце Делчев Първо основно училище “Св. Св. Кирил и Методий” 4 Силва Стоянова Тричкова 21
с.Склаве, община Сандански ОУ “Братя Миладинови” 3 Йорданка Георгиева Димитрова 14
Бургас
Бургас ОУ “Елин Пелин” 2 Даринка Колева Иванова 27
Бургас СУ “Св.Св.Кирил и Методий” 3 Дорена Илиева Киндалова 26
с.Росен/Община Созопол ОУ “Христо Ботев” 1 Диана Димова Станчева 22
с.Росен/Община Созопол ОУ “Христо Ботев” 2 Таня Арсенова Демирева 14
Варна
Варна Учебно-творчески център “Пламък” ПГ Дороти Емилова Берова 5
Варна Детска градина №23 “Иглика” ПГ Златинка Лефтерова Димитрова 27
Варна Учебно-творчески център “Пламък” 1 Дороти Емилова Берова 5
Варна Детската къща 1 Вяра Бориславова Иванова 10
Варна Учебно-творчески център “Пламък” 2 Дороти Емилова Берова 14
Варна Детската къща 2 Вяра Бориславова Иванова 10
Велико Търново
Велико Търново ОУ “Димитър Благоев” 4 Светла Петкова Пенчева 21
Килифарево ОУ “Неофит Рилски” 2 Милена Тотева Бонева 16
П.Тръмбеш СУ “Ц.Церковски” 1 Даниела Любомирова Великова 19
Враца
c.Бутан община Козлодуй ДГ “Първи юни” ПГ Мариета Данчова Мончева 20
c.Бутан община Козлодуй ДГ “Първи юни” ПГ Анжела Трифонова Димитрова 20
c.Бутан община Козлодуй ДГ “Първи юни” ПГ Павлина Димитрова Драгомирова 28
Габрово
Габрово ОУ “Неофит Рилски” гр. Габрово 3 Руска Петкова Колева 23
Габрово ОУ “Неофит Рилски” гр. Габрово 3 Мая Йотова Стайкова 24
Кюстендил
Сапарева баня СУ “Христо Ботев” 2 Елка Стоилова 27
Перник
Брезник СУ “Васил Левски” 3 Савка Николова Борисова 16
Плевен
с. Буковлък ОУ “Св. Климент Охридски” 2 Магдалена Евгениева Йотковска 16
Пловдив
Карлово ОУ “Райно Попович” 1 Лалка Вълкова Генкова 27
с. Граф Игнатиево ОУ “Граф Н. Игнатиев” 1 Елена Георгиева Генчева 26
с.Христо Данова, община Карлово ОУ “Ген. Карцов” 2 Радослав Константинов Стилиянов 16
Пловдив ЧДГ Детство мое ПГ Маргарита Иванова Дукиду 36
Разград
Разград ОУ ” Отец Паисий” 2 Галина Иванова Пенчева 18
Русе
Русе СУЕЕ “Св. Константин-Кирил Философ” 1 Златка Костадинова Димитрова 25
Силистра
Силистра СУ “Никола Йонков Вапцаров” 1 Марияна Станчева Маркова 24
Силистра ОУ “Иван Вазов” 1 Тодорка Георгиева Тодорова 10
Силистра ОУ “Иван Вазов” 2 Мариета Йорданова Нанчева 26
Силистра ОУ “Иван Вазов” 3 Надежда Бърнева Бабаяшева 23
Силистра ОУ “Иван Вазов” 3 Искра Русева Добрева 26
Силистра ОУ “Св.св. Кирил и Методий” 3 Иванка Янкова Велчева 20
Силистра СУ “Никола Йонков Вапцаров” 3 Даниела Николова Григорова 24
Сливен
Сливен 4 ОУ “Димитър Петров” 1 Румяна Иванова Рачева 24
Сливен 4 ОУ “Димитър Петров” 1 Антонина Георгиева Петрова 24
Сливен 4 ОУ “Димитър Петров” 1 Цени Маркова Маркова 24
Сливен 4 ОУ “Димитър Петров” 2 Мирослава Стефанова Кирова 24
Сливен 4 ОУ “Димитър Петров” 2 Станимира Илиева Маринова 25
Сливен 4 ОУ “Димитър Петров” 2 Стойка Иванова Йорданова 26
Сливен 4 ОУ “Димитър Петров” 3 Милена Колев Петрова 24
Сливен 4 ОУ “Димитър Петров” 3 Виолета Кирилова Георгиева 24
Сливен 4 ОУ “Димитър Петров” 3 Ани Николова Стоева 25
Сливен 4 ОУ “Димитър Петров” 4 Маргарита Любенова Иванова 26
Сливен 4 ОУ “Димитър Петров” 1 Нина Радославова Атанасова 23
Сливен 4 ОУ “Димитър Петров” 2 Христо Иванов Гинчев 25
София
Нови Искър 171 OУ “Стоил Попов” 4 Гергана Иванова 27
Правец ОУ “В.Левски” 4 Петя Михайлова Хинова 20
София 17 ОДЗ “Мечо Пух” ПГ Mиглена Валериева Кръстева 23
София Монтесори детска градина “Къща на децата” ПГ Олег Красимиров Луканов
Албена Качамакова
19
София ЧНУ “Прогресивно образование” ПГ Неда Грамадска/Ваня Йорданова 23
София ОДЗ №47 Незабравка ПГ Людмила Маринова Петкова 32
София ОДЗ №47 Незабравка ПГ Людмила Маринова Петкова
Учител 2
32
София Учебен център “Учи с мен” ПГ Екатерина Спасова Сакалова
Симона Руменова Акиванова
14
София ЧДГ “Алиса” ПГ Невена Димитрова Цанкова 7
София ЧДГ “Палави крачета” ПГ Татяна Симеонова Велева 17
София ЧДГ “Палави крачета” ПГ Радостина Атанасова Гарданска 15
София ЧДГ “Палави крачета” ПГ Медина Боянова Васева 15
София ЧОУ “Джани РоДари” ПГ Диана Живкова Каракостова 13
София ЧПДГ”Къщата на Алиса и нейните приятели” ПГ Златина Димитрова Милева 7
София ДГ №179 Синчец ПГ Николина Красимирова Кирилова 28
София 104. ОУ ” Захари Стоянов” 1 Цветомира Христова Райкова 28
София 107 ОУ “Хан Крум” 1 Румена Любенова Маринова 25
София 134 СУ “Димчо Дебелянов” 1 Емилия Трендафилова Лазарова 28
София 51 СУ “Елисавета Багряна” 1 Росица Атанасова Митева 28
София 51 СУ “Елисавета Багряна” 1 Йоана Валериева Петрова 30
София 6 ОУ “Граф Игнатиев” 1 Велислава Христова Петрова-Ангелова 21
София 6 ОУ “Граф Игнатиев” 1 Десислава Красимова Иванова 23
София ЧНУ “Прогресивно образование” 1 Гергана Петкова 22
София Учебен център “Учи с мен” 1 Неделяка Благоева
Симона Руменова Акиванова
2
София ЧОУ “Джани РоДари” 1 Василена Ваньова Цветкова 20
София 104 ОУ ” Захари Стоянов” 2 Антоанета Иванова Алексиева 28
София 63 ОУ “Хр.Ботев” 2 Дорина Пантелеева Василева /възпитател/ 16
София 90 СУ “Ген. Хосе де Сан Мартин” 2 Лилия Милчева Борисова 23
София ЧНУ “Прогресивно образование” 2 Лилия Стоилова 14
София Учебен център “Учи с мен” 2 Неделяка Благоева + Симона Руменова Акиванова 3
София ЧОУ “Джани РоДари” 2 Иванета Калинина Крумова 13
София 101 СУ “Бачо Киро” 3 Албена Методиева Стоичкова 24
София 126 ОУ “Петко Ю. Тодоров” 3 Сийка Илиева Джанева 24
София 134 СУ “Димчо Дебелянов” 3 Тодорка Петкова Паскалева 30
София 140 СУ ” Иван Богоров” 3 Наталия Ботева Ботева
Людмила Митъркова
23
София 140 СУ ” Иван Богоров” 3 Тетяна Ивановна Маргаритова 22
София ЧНУ “Прогресивно образование” 3 Анна Крумова 6
София Учебен център “Учи с мен” 3 Симона Руменова Акиванова 8
София ЧОУ “Джани РоДари” 3 Галина Живкова Каракостова 9
София 104 ОУ “Захари Стоянов” 4 Красимира Иванова Илиева 25
София 104 ОУ”Захари Стоянов” 4 Наталия Ангелова Билковска 25
София 120 ОУ “Г.С.Раковски” 4 Красимира Георгиева Таскова 25
София 163 ОУ “Черноризец Храбър” 4 Румяна Караваневска 22
София 19 СУ “Елин Пелин” 4 Раинка Велинова Върбанова 28
София 19 СУ Елин Пелин 4 Ирена Радославова Янкова 29
София ЧНУ “Прогресивно образование” 4 Анна Крумова 3
София ЧОУ “Джани РоДари” 4 Василена Ваньова Цветкова 10
София ЧСОУ “Рьорих” 4 Деана Павлова Паскова 13
София Езиково училище “Дорис Тенеди” ПГ-4 Петя Братанова 36
София Частна школа по JUMP Math “Аз мога” 1-5 Миглена Светославова Генчева 21
София Учебен център “Инфинити” 1-5 Милена Руменова Мариновска 22
Търговище
Антоново СУ “Св.Св. Кирил и Методий” 1 Антоанета Стефанова Димова 20
Шумен
Нови пазар СУ ,,Васил Левски” 3 Траянка Владиславова Иванова 13
Плиска ОУ “Свети Паисий Хилендарски” 1 Ана Кръстева Йорданова 11